لوازم یدکی لیفان + قیمت خرید فروش قطعات لیفان

لوازم یدکی لیفان ‌: شرکت آذین یدک تهران با سالها تجربه در امور واردات و توزیع قطعات یدکی خودرو های وارداتی ، چند سالیست که به طور تخصصی در زمینه فروش قطعات و لوازم یدکی خودرو های چینی فعالیت میکند.

لیفان یک شرکت خودروسازی چینی است که از سال ۲۰۰۵ ساخت و تولید انواع اتومبیل را آغاز کرد. بیشترین محصولات این گروه خودروسازی را خودرو های سواری ، ون و هاچبک تشکیل میدهد.

مشتریان و خریداران خودرو های شرکت لیفان علاوه بر کشور چین ، کشور هایی همچون ایران ، روسیه ، اتیوپی ، مصر ، آذربایجان و اروگوئه میباشد.

نمایندگی محصولات خودرو های لیفان در ایران بر عهده شرکت کرمان موتور میباشد. همچنین برخی از خودرو های لیفان مانند لیفان 820 و لیفان X50 توسط این شرکت مونتاژ میشود.

شرکت آذین یدک تهران با سالیان سال تجربه در امر واردات قطعات و لوازم خودرو به خصوص لوازم یدکی خودرو های چینی ، میتواند شما را در امر تهیه لوازم یدکی لیفان یاری نماید.

تمام تلاش مجموعه ما بر این است که بتوانیم قطعات یدکی خودرو های لیفان را که مستقیما توسط شرکت تولید کننده  عرضه میشود ، به دست شما مشتریان ارجمند برسانیم.

در صورتی که نیاز به هر نوع لوازم لیفان اعم از لوازم موتوری ، لوازم جلوبندی ، لوازم بدنه  یا قطعات و لوازم مربوط به گیربکس خودرو های این برند را دارید ، با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن به سفارشات شما رسیدگی نمایند.

دفتر مرکزی لیفان موتورز در چین