لوازم یدکی بسترن + قیمت خرید فروش قطعات بسترن

شرکت آذین یدک تهران با سالها تجربه در امور واردات و توزیع قطعات یدکی خودرو های وارداتی و چند سالی به طور متمرکز در زمینه فروش قطعات و لوازم یدکی خودرو های چینی فعالیت میکند. گروه فاو یکی از شرکت های دولتی بزرگ خودروسازی در چین میباشد. این گروه خودروسازی محصولات متنوعی از جمله کامیون های سنگین ، سبک و متوسط ، خودرو های گردشگری ، اتوبوس های لوکس و خودرو های سدان را تولید میکند. از شناخته شده ترین زیر برند های این گروه خودروسازی میتوان به بسترن و هایما اشاره کرد که خودرو های این برند ها در ایران موجود میباشد.

این هلدینگ بزرگ چینی به کشور های زیادی خودرو های خود را صادر میکند. از جمله این کشور ها میتوان به مصر ، روسیه ، ایران ، اردن ، دانمارک ، مکزیک ، عراق اشاره کرد.

برند بسترن که یکی از زیر مجموعه های این گروه خودروسازی بزرگ است سه مدل از خودرو های خود را در ایران عرضه کرده است : بسترن B30 ، بسترن B50 و بسترن B50f

شرکت آذین یدک تهران ، یکی از واردکنندگان با سابقه قطعات و لوازم یدکی خودرو های چینی در بازار لوازم یدکی تهران بوده که میتواند انواع قطعات و لوازم یدکی بسترن را برای شما تهیه نماید.

در صورت نیاز به تهیه قطعات و لوازم بسترن ، کافیست با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در سریع ترین زمان ممکن قطعات را به دست شما برسانند.

ساختمان مرکزی گروه خودروسازی فاو - بسترن