لوازم یدکی برلیانس + قیمت خرید فروش لوازم برلیانس

لوازم یدکی برلیانس یکی از سبد های محصولی اصلی مجموعه آذین یدک تهران بوده که تمامی گروه قطعات و مدل های برلیانس را تحت پوشش قرار میدهد. در صورتی که قصد تهیه هر قطعه ای از قطعات و لوازم یدکی برلیانس را دارید، با ما تماس حاصل فرمایید.

واردکننده لوازم یدکی برلیانس

برلیانس یکی از شرکت های خودروسازی جمهوری خلق چین است که در زمینه مونتاژ و تولید خودرو برای شرکت های پورشه ، بی ام و ، میتسوبیشی موتورز ، تویوتا و ایتالیا دیزاین فعالیت میکند. برلیانس فعالیت خود را از سال ۱۹۹۲ شروع کرد. این شرکت تا سال ۲۰۰۲ به تولید اتوبوس مشغول بود. اما در طی قراردادی که در سال ۲۰۰۳ با شرکت بی ام و منعقد کرد شروع به مونتاژ خودرو های چینی نمود.

خودرو های برلیانس در ایران توسط شرکت های سایپا و پارس خودرو تولید میشوند. سری های H300 و H200 از محبوب ترین سری های برلیانس در ایران میباشند.

شرکت آذین یدک تهران با سالها تجربه در امور واردات و توزیع قطعات یدکی خودرو های وارداتی و چند سالی به طور متمرکز در زمینه فروش قطعات و لوازم یدکی خودرو های چینی فعالیت میکند.

با توجه به اینکه برلیانس یکی از برند های پر فروش خودرو در ایران است ، شرکت ما توجه ویژه ای نسبت به واردات قطعات و لوازم یدکی برلیانس دارد. در اصل یکی از مهم ترین برند هایی است که واردات قطعات آن به صورت مستقیم انجام میدهیم.

در طی این چندسالی که ما قطعات برلیانس را تهیه میکنیم ، مشکلی از بابت تهیه و توزیع آن نداشتیم و تمام سعی مان هم بر این است که در آینده نیز چنین مشکلاتی نداشته باشیم.

در صورتی که شما نیاز به انواع لوازم یدکی برلیانس از جمله قطعات موتوری ، لوازم بدنه ، قطعات گیربکس ، قطعات و لوازم جلوبندی و حتی قطعات داخل کابین داشتید ، کافیست با ما تماس بگیرید تا کارشناسان ما در سریعترین زمان ممکن به سفارشات شما رسیدگی نمایند.

کمپانی برلیانس اتو